CIGARONNE EXTRA LONG WHITE (20)

10505

CIGARONNE EXTRA LONG WHITE (20)

249,50 zł

PAKIET

Masz pytania?

Telefon kontaktowy:
792 388 388


Adres e-mail:
biuro@wszystkodopalenia.pl

Używając tylko świeżo zebranych, wysokiej jakości tytoniu z uznanych plantacji afrykańskich i latynoamerykańskich w połączeniu z najnowocześniejszą technologią stworzyliśmy najnowocześniejszy produkt - Cigaronne.

Do produkcji nowej gamy papierosów Cigaronne wybiera wyłącznie świeżo zebrany, wysokiej jakości tytoń sprowadzany z uznanych plantacji afrykańskich i latynoamerykańskich. Wielofazowy proces oczyszczania, wykorzystujący najbardziej innowacyjne na świecie technologie kondycjonujące, usuwa z tytoniu substancje rakotwórcze i toksyczne substancje, takie jak chlor i azot. Proces oczyszczania zapobiega gorzkiemu posmaku przed paleniem.
Pomimo innowacyjnego podejścia do produkcji papierosów tradycyjny smak i aromat tytoniu pozostają nienaruszone.

Filtr wydrążony składa się z naturalnej substancji Perlit, która mikrofiltruje dym papierosowy. Perlit w warstwie filtracyjnej zmniejsza poziom substancji smolistych i nikotyny i pochłania produkty uboczne spalania nawet o 90%, zapobiegając wytwarzaniu nowych substancji w dymie.
Dla porównania, większość tradycyjnych filtrów papierosowych tylko częściowo filtruje dym z toksycznych substancji. Tradycyjne filtry perforowane zmniejszają zawartość substancji smolistych i nikotyny poprzez rozcieńczanie dymu papierosowego powietrzem, co tworzy łagodniejszy smak i może sprawiać wrażenie bardziej filtrowanej, a przez to mniej niebezpiecznej. Filtry te nie są w pełni skuteczne, ponieważ blokowanie otworów wentylacyjnych wargami lub palcami znacznie zwiększa zawartość substancji smolistych i nikotyny w dymie.
Specyficzna długość pustego filtra Cigaronne chroni oczy przed dymem tytoniowym i zapobiega plamom nikotynowym na palcach, co jest istotną częścią higieny. 

Wyjątkowy wygląd nowych papierosów Cigaronne urzeka i doskonale łączy w sobie estetyczne, anty-fałszujące i higieniczne funkcje.
Starożytna symbolika jest bardzo atrakcyjnym elementem projektowania nowych papierosów. Obraz mitologicznego Griffina uszlachetnia i poprawia wygląd papierosa.
Wytłaczana bibułka papierosowa jest nie tylko atrakcyjna z punktu widzenia projektowania, ale także eliminuje możliwość podrabiania.
W przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów, nowy filtr Cigaronne jest wyłożony wąskim paskiem cienkiej folii higienicznej, która zapobiega zmiękczaniu filtra i zapewnia dodatkowy poziom komfortu.

sub.smoliste 3mg/papieros

nikotyna 0,3mg/papieros

tlenek węgla 3mg/papieros

Pakiet zawiera 10 paczek po 20 sztuk papierosów.

Napisz opinię

CIGARONNE EXTRA LONG WHITE (20)

CIGARONNE EXTRA LONG WHITE (20)

Napisz opinię