Zestaw prezentowy CIGARONNE ROYAL SLIMS WHITE- opakowanie skórzane

Zestaw prezentowy CIGARONNE ROYAL SLIMS WHITE- opakowanie skórzane
3

600,00 zł

PAKIET

Masz pytania?

Telefon kontaktowy:
792 388 388


Adres e-mail:
biuro@wszystkodopalenia.pl

Ekskluzywny zestaw zawiera 10 paczek papierosów Cigaronne Royal White slim oraz cygaro zapakowanych w skórzane, wytłaczane pudełko. ZESTAW IDEALNY NA PREZENT.

Wyjątkowy wygląd nowych papierosów Cigaronne urzeka i doskonale łączy w sobie estetyczne, anty-fałszujące i higieniczne funkcje.
Starożytna symbolika jest bardzo atrakcyjnym elementem projektowania nowych papierosów. Obraz mitologicznego Griffina uszlachetnia i poprawia wygląd papierosa.
Wytłaczana bibułka papierosowa jest nie tylko atrakcyjna z punktu widzenia projektowania, ale także eliminuje możliwość podrabiania.
W przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów, nowy filtr Cigaronne jest wyłożony wąskim paskiem cienkiej folii higienicznej, która zapobiega zmiękczaniu filtra i zapewnia dodatkowy poziom komfortu.

Do produkcji nowej gamy papierosów Cigaronne wybiera wyłącznie świeżo zebrany, wysokiej jakości tytoń sprowadzany z uznanych plantacji afrykańskich i latynoamerykańskich. Wielofazowy proces oczyszczania, wykorzystujący najbardziej innowacyjne na świecie technologie kondycjonujące, usuwa z tytoniu substancje rakotwórcze i toksyczne substancje, takie jak chlor i azot. Proces oczyszczania zapobiega gorzkiemu posmaku przed paleniem.
Pomimo innowacyjnego podejścia do produkcji papierosów tradycyjny smak i aromat tytoniu pozostają nienaruszone.

Filtr wydrążony składa się z naturalnej substancji Perlit, która mikrofiltruje dym papierosowy. Perlit w warstwie filtracyjnej zmniejsza poziom substancji smolistych i nikotyny i pochłania produkty uboczne spalania nawet o 90%, zapobiegając wytwarzaniu nowych substancji w dymie.Napisz opinię

Zestaw prezentowy CIGARONNE ROYAL SLIMS WHITE- opakowanie skórzane

Zestaw prezentowy CIGARONNE ROYAL SLIMS WHITE- opakowanie skórzane

Napisz opinię