Zestaw prezentowy kawa Davidoff+ cygaro Private Stock Medium No. 1

Zestaw prezentowy kawa Davidoff+ cygaro Private Stock Medium No. 1
1

178,50 zł

SZT.

Masz pytania?

Telefon kontaktowy:
792 388 388


Adres e-mail:
biuro@wszystkodopalenia.pl

Zestaw zawiera kawę Davidoff Espresso mieloną 250g. i trzy cygara Private Stock Medium No. 1. Całość zapakowana w eleganckie pudełko z połyskiem, przewiązane wstążką.Wybierając kolor pudełka, proszę podać nam tą informację w '' Uwagach klienta''.

 Cygara Private Stock No.1 zwijane są na Dominikanie, która uchodzi za jeden z najlepszych obszarów upraw tytoniu na świecie. Na rozległych, rozpieszczanych słońcem polach doliny Cibao dojrzewają wspaniałe gatunki tytoni, wykorzystywane do produkcji cygar Privete Stock. Tutaj plantatorzy, korzystają z ponad stuletniej tradycji i doświadczenia w uprawie tytoniu. Z cierpliwością doglądają wschodzących roślin, wybierają najlepsze liście, które następnie poddawane są fermentacji, ponownej selekcji i w końcu łączone w cygara. Cygara Private Stock to innowacja wśród cygar ze względu na sposób ich przygotowania. Do produkcji tych cygar wykorzystuje się pełnowartościowe, 1 – 2 cm fragmenty liści tytoniu, które powstały przy produkcji cygar Davidoff Long Filler. Takie wypełnienie, od którego pochodzi nazwa medium filler, owinięte jest w cygarach Private Stock całymi wewnętrznymi i zewnętrznymi liśćmi okrywającymi z Ekwadoru. Dodatkowo we wkładce każdego cygara Private Stock znajduje się połowa liścia San Vincente, która nadaje mieszance więcej charakteru i dodatkowo sprawia, że w trakcie palenia powstaje piękny, zwarty popiół.

Najlepsze ziarna kaw Arabika z Afryki, Ameryki Łacińskiej i obszaru Pacyfiku w połączeniu z wyjątkowo intensywnym paleniem typowym dla espresso, nadają tej niezwykłej kawie jej pełny i wyrazisty smak z łagodnym posmakiem. Davidoff Café Espresso 57 zawdzięcza swoją nazwę temu, iż palona jest dokładnie w 57 stopniach. Pozwala to osiągnąć idealną równowagę pomiędzy długością procesu palenia oraz nadzwyczaj wysoką temperaturą, jaka jest w nim stosowana. Stwarza to idealne warunki, pozwalające w pełni uwolnić się licznym składnikom zapachowym i smakowym zamkniętym w całych ziarnach kawy, by skomponowały się w jedyny w swoim rodzaju intensywny, pełny i wykwintny smak.

Napisz opinię

Zestaw prezentowy kawa Davidoff+ cygaro Private Stock Medium No. 1

Zestaw prezentowy kawa Davidoff+ cygaro Private Stock Medium No. 1

Napisz opinię