Bibułki, filtry 

Bibułki, filtry 

Rosnącą popularnością cieszy się własnoręczne wykonywanie papierosów. Wprawny palacz potrzebuje zaledwie chwili do tego, aby sporządzić gotowy produkt. Wszystkim z Państwa, którzy gustują w tytoniach papierosowych sklep internetowy wszystkodopalenia.pl oferuje bogaty asortyment niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w procesie skręcania papierosów, w tym bibułki i filtry do papierosów. Więcej »

Nasza oferta została wzbogacona o produkty wielu firm, tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie - katalog zawiera aż 70 pozycji, w tym bibułki i filtry papierosowe OCB, Mascotte oraz wielu innych renomowanych marek. Bibułki do papierosów dostępne w naszej internetowej ofercie różnią się wielkością i przeznaczeniem. Nie brakuje również bibułek aromatyzowanych, zwiększających doznania smakowe w trakcie palenia. Dostępne są klasyczne smaki owocowe, lecz także popularna coca-cola lub guma balonowa.

W ofercie znajdą Państwo duże, średnie i małe opakowania. Polecamy także zakup filtrów, zwiększających komfort i ograniczających wchłanianie substancji smolistych. Jeśli planujesz przejść z zakupu konwencjonalnych, paczkowanych papierosów na tytoń papierosowy to nasza oferta będzie dla Ciebie idealna. Wybierz interesujący Cię produkt korzystając z opcji porównywania produktów lub skontaktuj się z nami już dziś!

Sklep WszystkoDoPalenia.pl rekomenduje bibułki papierosowe OCB oraz Filtry papierosowe Mascotte.

« Mniej