Tytonie fajkowe 

Tytonie fajkowe 

Jesteś amatorem klasycznej fajki? Lubisz długie, spokojne chwile trzymając w ręku drewniany, rzeźbiony kominek, z którego powoli tli się wspaniały aromat? Trafiłeś w dobre miejsce, bowiem to właśnie w Naszym sklepie internetowym możesz zakupić najwyższej jakości tytoń do fajki po najniższych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera ponad pięćdziesiąt pozycji. Więcej »

Wyłącznie od Ciebie zależy wybór - klasyczny tytoniowy aromat, lekko gryząca język mieszanka, która zadowoli nawet największych koneserów, czy owocowy, mocny zapach wspaniale uzupełniający się z łagodnym, lekko słodkim i zarazem bogatym w wyraźne nuty smakiem? Świeży tytoń fajkowy, pali się spokojnie. Dokładnie dobrane mieszanki przeznaczone są nie tylko dla doświadczonych fajczarzy, lecz także dla każdego, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z klasyczną fajką. Nasze tytonie to także doskonały pomysł na prezent lub drobny upominek, ze względu na eleganckie i gustowne, metalowe opakowania.

Oferujemy tytonie fajkowe paczkowane w ilości 40 i 50 g. Gwarantujemy błyskawiczną i bezpieczną wysyłkę. Jeśli masz problem z wyborem skorzystaj z naszej porównywarki produktów lub skontaktuj się z nami!

- najbardziej wyszukane tytonie fajkowe z całego świata
- najtańszy tytoń fajkowy już od 24 zł
- bogata oferta na smakowe tytonie do fajki
« Mniej