Tabaka 

Tabaka 

Choć wciąż nieco niszowe, wciąganie tabaki jest klasycznym i eleganckim sposobem zażywania tytoniu, z którym wiąże się wieloletnia tradycja i sarvoir-vivre. Jeśli jesteś entuzjastą tabaki, chcesz rozpocząć swoją przygodę z taką formą wyrobów tytoniowych lub szukasz pomysłu na prezent, oferta przygotowana przez sklep wszystkodopalenia.pl powinna być dla Ciebie idealna. Więcej »

W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście oryginalnych tabak znanych i cenionych na świecie producentów. Co ważne, każdy produkt w Naszej ofercie, charakteryzuje atrakcyjna cena. Sprzedaż wysyłkowa umożliwia hurtowy zakup tabaki, dzięki czemu zaoszczędzisz środki, a Twój ulubiony tytoń trafi bezpośrednio pod wskazany adres - błyskawicznie, bezpiecznie i wygodnie.

Każda tabaka posiada oryginalną tabakierkę oraz znak jakości w postaci aktualnej banderoli. Dostępne są opakowania o zawartości tabaki od 10 do 35 gram. Przypominamy, że zażywanie tabaki nie uwalnia substancji smolistych i tlenku węgla w procesie palenia tytoniu, co nie generuje ryzyka biernego palenia i nie szkodzi w towarzystwie.

Tabaka sklep WszystkoDoPalenia.pl - konkurencyjna cena na każdy produkt!
« Mniej